مرتب دستهای خود را با استفاده از آب و صابون شستشو کنید و یا با مواد ضدعفونی کننده الکلی ضدعفونی نمایید.       هنگام سرفه و عطسه جلوی دهان و بینی خود را با آرنج یا دستمال بگیرید و بلافاصله  دستمال را دور انداخته و دست های خود را بشویید.       از تماس نزدیک با هر کسی که تب و سرفه دارد خودداری کنید .      
کد خبر: ۱۱۳۶
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۳ - ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - 06 2017 May
روحانی دست برتر را در دومین مناظره
علی صوفی درخصوص دومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری گفت: آقای روحانی دست برتر را در این مناظره داشتند. ایشان نسبت به مناظره هفته گذشته، بهتر ظاهر شدند. وقت خود را مدیریت کردند و اجازه مدیریت شدن را به دیگر نامزدها ندادند.


Related image

روحانی  موانع را بیان کرد

او با بیان اینکه بیشتر وقت روحانی در مناظره قبلی در پاسخگویی به اتهامات محمدباقر قالیباف سپری شد، اظهار داشت: ما در هفته گذشته، انتظار داشتیم که رییس جمهور از عملکرد خود و دولت یازدهم دفاع کند و مقداری وضعیت گذشته را بیان کند و بگوید چه چیزی را تحویل گرفت و اکنون وضعیت چه شده است. موانع را بیان کند و با بیان برنامه‌های آتی خود به مردم امید بدهد. با این حال، ایشان در مناظره امروز این کار را کرد. 

جهانگیری بر مواضع اصلاح‌طلبانه‌اش ایستاد

وزیر تعاون دولت اصلاحات درخصوص عملکرد اسحاق جهانگیری هم تصریح کرد: آقای جهانگیری در مناظره قبلی به عنوان پدیده ظاهر شد. او در این مناظره هم خط اصلاح‌طلبی‌اش را استمرار بخشید و بر مواضع اصلاح‌طلبانه‌اش هم ایستاد و از عملکرد جریان اصلاحات و دولت آقای خاتمی اسم برد و از عملکرد دولت یازدهم دفاع کرد.

صوفی افزود: آقای جهانگیری نگاه به آینده هم داشت و تهدیداتی که ممکن است کشور با آن روبه‌رو باشد را تشریح کرد. در کل می‌توان عملکرد ایشان را هم خوب دانست.

قالیباف و رئیسی برنامه‌ای برای دستیابی به آرزوهایشان نداشتند

او در رابطه با عملکرد محمدباقر قالیباف و سیدابراهیم رئیسی هم خاطرنشان کرد: ضعف طرف مقابل این است که آنها اهدافی در قالب آرزو عنوان می‌کنند که بلندپروازنه هم است اما برنامه‌ای برای دستیابی به آن آرزوها و اهداف را تشریح نمی‌کنند. از آنها چندین بار سوال شد که برنامه‌ای برای دستیبابی به اهداف اعلامی‌شان بیان کنند ولی پاسخی برای آن نداشتند.

سخنان قالیباف و رئیسی برنامه نیست، شعار است

این عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران با بیان اینکه سخنان قالیباف و رئیسی با برنامه نیست بلکه شعار است، ابراز داشت: آقای روحانی برخلاف آن افراد، گفت ما عمل می‌کنیم و بعد سخن می‌گوییم نه آنکه شعار بدهیم ولی سپس نتوانیم عمل کنیم. آقای روحانی این ضعف آنها را دید و پاسخ‌شان را داد.

اصولگرایان دست‌شان در داشتن برنامه خالی است

صوفی با بیان اینکه از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری این توقع وجود دارد که در کنار شعار دادن، برنامه هم ارائه بدهند، عنوان کرد: کاندیداها باید خط مشی و بایدها و نبایدهایشان را هم تشریح کنند. این مساله می‌تواند برگه برنده آنها باشد در حالی که به نظر می‌آید اصولگرایان در این باره دست‌شان خالی است.

با شعار دادن نمی‌توان رئیس جمهور شد

او با بیان اینکه با شعار دادن نمی‌توان رئیس جمهور شد، یادآور شد: حمله کردن به این و آن کافی نیست. می‌خواهند رئیس‌جمهور را ضعیف نشان بدهند، خب این مساله کافی نیست. باید در کنار آن، برنامه هم داد و راهکار ارائه داد. مردم باید آگاه باشند.

بعید است قالیباف با این راه اقبالی کسب کند

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب تاکید کرد: آقای قالیباف باید بداند که با این راهی که در حال پیمودن است بعید است اقبالی کسب کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها