مرتب دستهای خود را با استفاده از آب و صابون شستشو کنید و یا با مواد ضدعفونی کننده الکلی ضدعفونی نمایید.       هنگام سرفه و عطسه جلوی دهان و بینی خود را با آرنج یا دستمال بگیرید و بلافاصله  دستمال را دور انداخته و دست های خود را بشویید.       از تماس نزدیک با هر کسی که تب و سرفه دارد خودداری کنید .      
کد خبر: ۱۱۳۰
تاریخ انتشار: ۱۸:۵۶ - ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - 04 2017 May
ناطق‌نوری هم حمایت خود از روحانی را اعلام کرد/ سکوتم در برابر تهمت‌ها برای حفظ وحدت بود
ناطق‌نوری گفت: شخص آقای روحانی را اصلح دانسته و می‌دانم، همانطور که مرحوم آیت‌الله هاشمی نیز در انتخابات سال ۹۲ و حتی پس از آن، حمایت خویش را از ایشان بارها اعلام داشته اند.


با توجه به سوء استفاده رسانه‌های بیگانه از فضای انتخابات، همگان را به دقت در گفتار و رفتار دعوت می‌کنم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه متاسفانه جناح‌های مختلف پس از قرارگیری در مسند مسئولیت، افراد جناح مقابل را در سطوح مختلف کاری کنار می‌گذارند، ادامه داد: نیروهای مفید در هر جناحی که باشند می‌بایست از توانایی و پتانسیل آنان در جهت رشد کشور استفاده کرد.

او به سکوت چند ساله اخیرش در برابر برخی تهمت‌ها اشاره و تصریح کرد: بنده تاکنون در مواجهه با بسیاری از حرف‌های نادرست و تهمت‌هایی که به شخص بنده زده شده سکوت کرده‌ام که دلیلش حفظ وحدت، جلوگیری از تشویش اذهان عمومی و ممانعت از سودجویی دشمنان انقلاب و نظام بوده است.

ناطق‌نوری با تاکید بر اینکه سهم خواهی و انحصارطلبی افرادی که از کاندیدا حمایت می‌کنند، کاری بسیار نادرست و موجب بروز مشکلات فراوان است، اظهار کرد: بنده با توجه به آشنایی با همه کاندیداها و سوابق ایشان ضمن احترامی که برای همه آنها قایل هستم، شخص آقای روحانی را اصلح دانسته و می‌دانم، همانطور که مرحوم آیت‌الله هاشمی نیز در انتخابات سال ۹۲ و حتی پس از آن، حمایت خویش را از ایشان بارها اعلام داشته اند.

حجت الاسلام ناطق نوری همچنین در دیدار کمیته روحانیون حامی حسن روحانی در استان‌های مختلف کشور گفت:    انتخابات از افتخارات نظام و مظهر دموکراسی است که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نیز نسبت به آن تاکید فراوان داشته و دارند.

او حضور حداکثری مردم را هدفی مهم و بسیار حائز اهمیت خواند و گفت: حضور گسترده در انتخابات در این شرایط که در منطقه اتفاقاتی با واسطه یا بی واسطه علیه کشور می‌افتد، نیاز است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام یادآور شد: مردم همیشه نشان داده‌اند که حضورشان در جهت علاقه به نظام و کشورشان بوده و نقش روحانیت در به صحنه کشاندن مردم بسیار مهم است.

ناطق نوری ادامه داد:خوب است که آمار دقیق و جامع از عملکرد دولت یازدهم در اختیار عموم قرارگیرد تا مردم بدانند با شروع به کار این دولت چه تحولاتی رخ داده است و خود نتیجه گیری کنند.

او با بیان اینکه روحانی در ابتدای شروع به کار دولت اعلام کرد که قصد دارد مشکلات و مسائل خارجی را حل کند و پس از آن به حل مسائل داخل بپردازد، افزود: انشاالله پس از انتخاب مجدد، ایشان بتواند مسائل داخلی مانند معیشت مردم، اشتغال و ... را در راس برنامه ها قرار داده و درصدد حل آن برآید.

ناطق‌نوری تصریح کرد: مردم نسبت به جنگ روانی ایجاد شده و جوسازی‌ها مانند آمارسازی و برخی نظرسنجی‌های دروغین منتشر شده، آگاه باشند.

برچسب ها: ناطق‌نوری ، روحانی
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها