مرتب دستهای خود را با استفاده از آب و صابون شستشو کنید و یا با مواد ضدعفونی کننده الکلی ضدعفونی نمایید.       هنگام سرفه و عطسه جلوی دهان و بینی خود را با آرنج یا دستمال بگیرید و بلافاصله  دستمال را دور انداخته و دست های خود را بشویید.       از تماس نزدیک با هر کسی که تب و سرفه دارد خودداری کنید .      
کد خبر: ۱۰۵۵
تاریخ انتشار: ۲۳:۲۴ - ۲۶ تير ۱۳۹۵ - 16 2016 July
بعد از انتشار اخبار کودتای نظامی در ترکیه و شکست این کودتا، سران و رهبران سیاسی جهان طی پیام‌هایی به این مسئله واکنش نشان دادند.
سایت تدابیر به نقل از عصر ایران؛ پس از بروز کودتای نظامی در ترکیه و شکست این کودتا، سران و رهبران سیاسی جهان طی پیام‌هایی به این مسئله واکنش نشان دادند.

ینس استولتنبرگ(دبیرکل ناتو): همین حالا با نخست وزیر ترکیه تلفنی صحبت کردم. من به دقت پیگیر حوادث ترکیه هستم. من خواهان آرامش و خوشتن‌داری و همچنین احترام کامل به تمامیت و نهادهای دموکراتیک ترکیه هستم. ترکیه یک متحد ارزشمند برای ناتو است».

توربیان یاگلان، دبیر کل شورای اروپا: از نظر شورای اروپا، هرگونه اقدام و تلاش برای براندازی و ساقط کردن دولت مردمی ترکیه امری غیرقانونی و غیرقابل قبول است.

باراک اوباما خواستار خویشتنداری نظامیان و مردم ترکیه و همچنین حمایت از دولت قانونی این کشور و پرهیز از خونریزی شد.

جان کری در گفت وگو با مولود چاووش اوغلو بر حمایت کامل از دولت منتخب شهروندان ترکیه و همچنین نهادهای دموکراتیک این کشور تاکید کرد.

دمیتری پسکوف(سخنگوی کرملین) : اتفاقات آنقدر سریع رخ داد که متوجه آنها نشدیم. اما روسیه در این باره نگرانی‌های خود را دارد و دوست دارد که ترکیه به مسیر ثبات و آرامش بازگردد.

فدریکا موگرینی(مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا): بروکسل با نگرانی‌ عمقیق به بررسی مسائل و اتفاقات ترکیه می‌پردازد، ترکیه یکی از شرکای کلیدی ما است که سال‌هاست برای پیوستن به اتحادیه اروپا تلاش ناموفق داشته است.

نواز شریف (نخست‌وزیر پاکستان):‌ امیدواریم صلح و شرایط عادی هر چه سریع‌تر به ترکیه بازگردد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها