مرتب دستهای خود را با استفاده از آب و صابون شستشو کنید و یا با مواد ضدعفونی کننده الکلی ضدعفونی نمایید.       هنگام سرفه و عطسه جلوی دهان و بینی خود را با آرنج یا دستمال بگیرید و بلافاصله  دستمال را دور انداخته و دست های خود را بشویید.       از تماس نزدیک با هر کسی که تب و سرفه دارد خودداری کنید .      
کد خبر: ۱۰۳۵
تاریخ انتشار: ۲۳:۳۷ - ۲۳ تير ۱۳۹۵ - 13 2016 July
دیوید کامرون با انجام آخرین سخنرانی خود به عنوان نخست وزیر در مجلس عوام انگلیس رسما از این سمت کنار رفته و جای خود را به ترزا می داد.
سایت تدابیر به نقل از عصر ایران؛ دیوید کامرون  قبل از آن که برای تحویل استعفانامه‌اش به ملکه انگلیس به کاخ باکینگهام برود، در آخرین برنامه هفتگی پرسش از نخست وزیر در مجلس عوام پارلمان شرکت کرد.

وی در جریان این جلسه از سیاستهای دولتش در حوزه های اشتغال، بهداشت و درمان، مسکن و بودجه دفاع کرد و همچنین تصدی رهبری حزب کارگر را به ترزا می تبریک گفت.

کامرون سه هفته قبل و بعد از آن که مردم بریتانیا در یک همه‌پرسی به خروج از اتحادیه اروپا رای دادند، اعلام کرد که از نخست‌وزیری کناره می‌گیرد. وی طرفدار ماندن کشورش در این اتحادیه بود و بعد از اعلام نتیجه همه‌پرسی گفت که انگلیس به یک رهبر جدید نیاز دارد.

کامرون که می‌توانست چهار سال دیگر نخست وزیر انگلیس باشد، گفته است: خدمت به کشوری که به آن عشق می‌ورزم، امتیاز بوده است.

کامرون که در خانواده‌ای مرفه به دنیا آمده، سمت رهبری حزب محافظه‌کار را به عنوان فردی نوگرا به دست آورد و در سال ۲۰۱۰ این حزب را پس از ۱۳ سال دوباره به قدرت رساند. او در ۴۳ سالگی نخست‌وزیر شد و جوان‌ترین نخست وزیر انگلیس از سال ۱۸۱۲ بوده است.

کامرون در کالج ایتون، از کالجهای خصوصی مشهور انگلیس، و دانشگاه آکسفورد تحصیل کرد و پس از پایان تحصیلات، فعالیت‌های مختلفی در حزب و دولت محافظه‌کار داشت. از جمله فعالیت‌های او کمک به جان میجر، نخست وزیر وقت، برای آماده شدن در جلسات پرسش از نخست وزیر در پارلمان بود.

برگزاری همه‌پرسی در مورد ادامه عضویت یا خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا بخشی از برنامه انتخاباتی آقای کامرون در انتخابات عمومی سال ٢٠١٥ بود. وی گفته بود که در صورت پیروزی در انتخابات، برای کسب امتیازاتی از اتحادیه اروپا با رهبران این اتحادیه مذاکره خواهد کرد و پس از یک دوره گفتگو با مقامات اروپایی، اعلام کرد که در این مذاکرات، امتیازات لازم به دست آمده است.

به گزارش بی.بی.سی، در جریان تبلیغات مربوط به ادامه عضویت یا خروج از اتحادیه اروپا، در حالی که برخی از اعضای ارشد حزب محافظه‌کار و دولت خواستار خروج انگلیس از این اتحادیه بودند، وی به شدت از ادامه عضویت در اتحادیه اروپا حمایت می‌کرد.

جانشین دیوید کامرون، ترزا می است که روز دوشنبه به عنوان رهبر حزب محافظه‌کار بریتانیا اعلام شد.

ترزا می در زمان نخست‌وزیری دیوید کامرون، وزیر کشور انگلیس بوده است

در انگلیس، رهبر حزب اصلی یعنی حزبی که بیشترین تعداد نماینده را در پارلمان داشته باشد، نخست‌وزیر می‌شود.

ترزا می هم مثل کامرون هوادار ماندن بریتانیا در اتحادیه اروپا بود اما وعده داده است که تصمیم مردم برای خروج را اجرا کند.

ترزا می امروز عصر با ملکه دیدار کرده و بعد از آن کابینه‌اش را تشکیل می‌دهد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها