در ادامه بازدید از سرپرستی‌های استان تهران
سرپرستی تهران جنوب میزبان مدیرعامل بیمه کوثر

به گزارش مخاطب ۲۴به نقل از روابط‌عمومی بیمه کوثر:دکتر آقادادی و هیئت همراه در ادامه برنامه بازدید از سرپرستی‌های استان تهران، از سرپرستی تهران جنوب بازدید و با همکاران و نمایندگان این منطقه دیدار کردند.

دکتر آقادادی با تبریک و شادباش میلاد با سعادت امام رضا (ع) با تاکید بر نقش ارزشمند فعالان حوزه بیمه افزود: رفع نیاز مردم یک نعمت بوده و این امر زیر سایه نام مقدس کوثر برای ما خیرکثیر و سعادت است.

ایشان در ادامه سخنان خود بیان داشت: به لطف خدا و همت مضاعف همکاران و نمایندگان قدرتمند در منطقه تهران جنوب، روز به روز شاهد رونق و افزایش سهم از بازار توسط شبکه فروش در این سرپرستی هستیم که امید است موفقیت‌ها مستمر و همیشگی باشد.

وی توجه ویژه بر پرتفو‌های خرد در کنار پرتفو‌های بزرگ را مهم دانست و یادآور شد: مدیران و نمایندگان محترم تلاش کنند با مدیریت ریسک خود به سمت فروش مناسب، رضایتمندی مشتریان و رسیدن به اهداف شرکت قدم بردارند و سهم بیشتری از بازار بیمه در کشور کسب کنند.

دکتر آقادادی در پایان این نشست در فضایی صمیمی و دوستانه با نمایندگان و همکاران تهران جنوب گفتگو کرد و پاسخگوی سوالات آن‌ها بود.