کشف بیش از ۲۰ کیلوگرم مخدر شیشه از خودرویی در بزرگراه آزادگان

مخاطب ۲۴- سرهنگ حسین باباپور درباره جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ به دنبال دریافت خبری مبنی بر ورود محموله مواد مخدر به پایتخت همه مسیر‌های احتمالی عبور این محموله را شناسایی کرده و آن را تحت نظر قرار دادند. در همین راستا نیز گشت‌زنی‌های انتظامی در محور‌های منتهی به پایتخت آغاز شد.

وی با بیان اینکه گروهی از ماموران خودروی متهم را در بزرگراه آزادگان مورد شناسایی قرار دادند، گفت: در ادامه دستور توقف خودرو از سوی ماموران صادر و بازرسی از داخل آن انجام شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با اشاره به بازرسی تخصصی از داخل خودروی مذکور گفت: ماموران با بررسی‌های بیشتر از خودروی متهم در نهایت ۲۰ کیلو و ۵۰۰ گرم مخدر شیشه را که به‌طرز ماهرانه‌ای در خودرو جاساز شده بود، کشف و ضبط کردند.

باباپور با بیان اینکه در این‌رابطه یک نفر دستگیر شد، گفت: این فرد که جزو قاچاقچیان سابقه‌دار موادمخدر است، در جریان بازجویی‌ها به جرم خود اعتراف کرد. در همین راستا نیز پرونده‌ای برایش تشکیل شد و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

به گفته وی، تحقیقات تکمیلی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ برای شناسایی و دستگیری دیگر افراد احتمالی مرتبط با این پرونده در حال انجام است.