تیلور: ماجراجویی من به عنوان یک کشتی‌گیر به پایان رسیده است

مخاطب۲۴- دیوید تیلور که هفته پیش با اعلام رسمی دانشگاه اوکلاهاما استیت به عنوان سرمربی جدید تیم کشتی «کابوی رستلینگ» معرفی شد، در مراسم معارفه‌اش به عنوان سرمربی این تیم در دانشگاه اوکلاهاما استیت به طور رسمی اعلام بازنشستگی کرد.

تیلور که پس از کسب مدال طلای المپیک ۲۰۲۰ توکیو به بازنشستگی فکر می‌کرد، در نشست خبری گفت: می‌دانستم که در سال ۲۰۲۴ این رقیبی برای من خواهد بود. فکر می‌کنم بعد از سال ۲۰۲۱ (بعد از المپیک ۲۰۲۰ که با یک سال تأخیر در سال ۲۰۲۱ برگزار شد) ادامه کار واقعاً سخت بود و آتش درونم کمی کمرنگ شد و این خود را نشان داد.

این کشتی‌گیر نامدار آمریکایی که ماه گذشته در رقابت‌های مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد آمریکا، در وزن ۸۶ کیلوگرم مغلوب آرون بروکس شد و شانس حضور در المپیک ۲۰۲۴ را از دست داد، در ادامه اظهار داشت: عملکرد من در مسابقات المپیک، مثل این است که بگویید شما در مورد آن چه احساسی دارید؟ صادقانه باید بگویم؛ من حس خوبی دارم، چون هر کاری که می‌خواستم را در دوران حرفه‌ای‌ام انجام دادم، همه چیز و حتی بیشتر از چیزی که می‌خواستم.
دیوید تیلور که به او لقب «جادوگر» را داده‌اند و رقیب اصلی حسن یزدانی در وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد به شمار می‌رفت، تصریح کرد: احتمالاً برای اولین بار در زندگی‌ام سر دو راهی واقعی قرار گرفتم. من دید کاملاً روشنی از کاری که انجام می‌دهیم، داشتم. مثل این است که ... خب اکنون زمان استراحت فرار رسیده و باید ببینم مرحله بعدی دوران حرفه‌ای‌ام چیست. پس از صحبت با این بچه‌ها (شاگردانش در تیم کابوی رستلینگ) ما به یک طرح واقعاً خوب رسیدیم و متوجه شدم که این مرحله بعدی از دوران حرفه‌ای‌ام است.

او که چهار عنوان قهرمانی جهان نیز در کنار عناوین دیگرش به چشم می‌خورد، در پایان خاطرنشان کرد: ماجراجویی من به عنوان یک کشتی‌گیر به پایان رسیده است و ماجراجویی‌ام به عنوان مربی اکنون تازه شروع شده است.