افتتاح پایگاه سلامت خانواده با محوریت مادر وکودک درمجتمع مسکونی مهستان کیش

به گزارش مخاطب ۲۴ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش:در مراسم افتتاح این پایگاه که با حضور مدیراجتماعی، بهداشت و درمان معاونت فرهنگی واجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش، رییس مرکز بهداشت کیش و معاون فنی مرکز بهداشت استان برگزار شد اسدالله احمدی گفت: پایگاه سلامت خانواده دومین پایگاه غیرضمیمه است که درجزیره کیش راه اندازی شده است.

رییس مرکز بهداشت کیش افزود: این پایگاه با محوریت خدمات دهی به مادران وکودکان واقع در اداره امورزنان مجتمع مسکونی مهستان زیر نظر مرکز جامع سلامت بوعلی فعالیت می‌کند.

احمدی همچنین از برنامه ریزی برای راه اندازی دو پایگاه جدید در منطقه نوبنیاد وشهرک صدف خبرداد.

مدیراجتماعی، بهداشت و درمان معاونت فرهنگی واجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش هم دراین مراسم با بیان اینکه این پایگاه با همکاری اداره امورزنان کیش راه اندازی شده است گفت: خدمات جامع سلامت مادر وکودک دراین پایگاه به عنوان طرح معراج ارائه می‌شود.

سعید زاهدی تصریح کرد: ارتقاء شاخص‌های سلامت بانوان، رشد سلامت خانواده وجامعه را درپی دارد و در حوزه خدمات بهداشتی ودرمانی، تلاش می‌کنیم افزایش فضا‌ها و امکانات این حوزه افزایش یابد.

گفتنی است پایگاه سلامت خانواده با محوریت مادران و کودکان در شهرک مسکونی مهستان واقع شده و هر روزه ازساعت ۷ وسی دقیقه تا ۱۴ وسی دقیقه به مادران وکودکان خدمات ارائه می‌کند.